PROEXPORT

PROEXPORT działa na rynku Europy Środkowej od 2009 roku. W ciągu ostatniej dekady zyskaliśmy uznanie wśród naszych klientów. Jesteśmy rozpoznawalnym dostawcą części z elastomerów dla przemysłu na rynkach Państw Bałtyckich. Przez lata zdobyliśmy zaufanie największych producentów mebli oraz podłóg. Nasza firma ciągle się rozwija, dążymy do zwiększania jakości oraz poszerzania oferty naszych usług.

PROEXPORT reprezentuje firmę ASMA na terytorium Państw Bałtyckich oraz krajów rosyjsko języcznych. Firma ASMA jest wiodącym producentem poliuretanów z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji elastomerów.
Od 2018 roku firma PROEXPORT jest oficjalnym dystrybutorem firmy Ligum Polska. Nasze działania kierujemy na rynek Europy Wschodniej. Firma Ligum jest liderem w dostarczaniu walców o pokryciu gumowym.

Od 2019 roku firma PROEXPORT jest wyłącznym dystrybutorem lignosulfonianu sodu na terenie Europy, produkcji firmy LLC Karjalja Pulp. Karjalja Pulp jest liderem w produkcji lignosulfonianów oraz papieru w Rosji.

W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres produktów w kategoriach:

Jesteśmy otwarci na nowe współprace z producentami, chcącymi rozwijać się na rynkach Europy Wschodniej.

Zapraszamy do kontaktu.

©2020 Proexport Wszystkie prawa zastrzeżone